ЖК Олександрівський, НОВИНИ

Будуємо 5-зірковий простір для дітей у ЖК Олександрівський

І це без перебільшення. Саме таку зону для відпочинку дітей матимуть покупці квартир у ЖК «Олександрівський» від нашої будівельної компанії «Основа-Буд-7». Адже для нас, як соціально-відповідального бізнесу, дуже важливо інвестувати у розвиток майбутнього покоління.

Ніякі електронні гаджети не зможуть замінити просте та веселе спілкування зі своїми однолітками. Надважливо, коли сучасні діти проводять час з користю, розважаючись на свіжому повітрі.

Тому ми поставили собі за мету – облаштувати ігровий майданчик, який би враховував усі дитячі побажання. Більше, ніж пів року, ми присвятили детальній роботі з архітектором та дизайнером-візуалізатором, щоб виконати проєкт забудови максимально схожим до того, як він виглядатиме по завершенню будівництва.

Ми прискіпливо обирали усі гойдалки та дитячі конструкції, бо дбаємо насамперед про безпеку дітей. Сучасне багатофункціональне ігрове обладнання з високим рівнем безпеки та комфорту – саме такий простір для дитячого дозвілля отримають майбутні мешканці ЖК «Олександрівський»!

А ще він нагадує справжню дитячу казку з усіма кольорами веселки. Для малечі тут багато різних яскравих атракціонів – гойдалки, ігрові містечка, захоплюючі лабіринти та цікаві каруселі. Все, для того, аби дитинство вашої малечі було схожим на маленьку країну, де здійснюються усі мрії!

Ще один важливий аспект – максимальне озеленення зони відпочинку. Йому ми присвятили особливу увагу. Вважаємо, що двір має бути зручним та комфортним для кожного його мешканця. Адже так приємно після робочого дня насолодитися відпочинком на зручних лавках в екологічному куточку серед зелених насаджень та квітів, поки ваші діти захоплено грають у своїй маленькій казковій країні.
ЖК «Олександрівський» – місце щасливого дитинства!

«Основа-Буд-7» не лише будує, а й радість дітям дарує!

0 comments
Post a comment