ПриховатиПоказати

ЖК КиївSKY

ОСТАННЯ КВАРТИРА

  • Будівельна адреса: вул. Київська, 7
  • Клас нерухомості: Преміум
  • Технологія будівництва: монолітно-каркасна
  • Введення в експлуатацію 3 кв. 2021

ПРО ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС

Новобудова втілює авторський проєкт сучасного дизайну та інженерних рішень. Технічні та будівельні характеристики житлового комплексу, дозволять реалізувати індивідуальний проєкт планування кожної квартири та розділити на зони: господарську і гостьову.
Варто додати, що висота стелі у квартирах житлового комплексу становить 3,1 м. Апартаменти в КиївSKY наповнені простором та світлом. Під час будівництва, ми приділили значну увагу матеріалам та оздобленню новобудови. Тільки майбутні власники нерухомості житлового комплексу КиївSKY зможуть оцінити усі його переваги. Наприклад, хол будинку вимощений мармуром, а на першому поверсі буде розташовано ресторан.
Після введення в експлуатацію, компанія-забудовник організує управління будинком. Для безпеки та спокою власників на першому поверсі знаходитиметься служба охорони та цілодобове відеоспостереження. У житловому комплексі КиївSKY передбачений підземний паркінг та гостьова стоянка для автомобілів.
Щодня Ви – власники квартир, милуватиметеся панорамними краєвидами з вікон своїх апартаментів на міський парк та історичні пам’ятки нашого міста.

ОСТАННЯ КВАРТИРА

ПЕРЕВАГИ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

building

Висота стелі 3,1 м

building

Розташування в центрі міста

building

Власна котельня

building

Комфортні планування

building

Підземний паркінг

ОСТАННІ ФОТО З БУДІВНИЦТВА