ЖК Затишний, НОВИНИ

Старт продажу ЖК Затишний по вулиці Кошового

Сьогодні, 19 квітня, ми розочинаємо продаж квартир у новій локації – ЖК Затишний. Це комплекс комфорт класу, який буде розсташовоно по вулиці Кошового, 1 у тихому міському районі Ремзавод зі зручною транспортною розвязкою та поруч з школами і дитячими садочками.

Основна концепція, яка використовувалася при проектуванні ЖК – це гармонійне поєднання сучасних архітектурних тенденцій і матеріалів для створення затишного простору для життя і відпочинку. Ще з моменту планування комплексу, ми постійно думаємо про майбутнього клієнта: яким він є, чого прагне, що йому потрібно у повсякденному житті. Тому ми будуємо не лише житло, а й простір навколо.

Квартири, які ми пропонуємо не тільки затишні, а й створені з використанням сучасних будівельних та енергоефективних технологій. Наприклад, для утеплення буде використовуватися пінополістирол низької теплопровідності, а у кожній квартирі буде встановлено двоконтурний котел з готовою системою опалення.  Планування продумано так, що дозволяє максимально використовувати простір і почуватися зручно всім членам сім’ї. Біля будинку буде побудовано не тільки ігровий майданчик для дітей та простір для відпочинку дорослих а майданчик для заняття командними видами спорту. Також спроектовано місце для велостоянки та простір для вигулу домашніх тварин.

Ми будуємо затишне місце, де обабіч від міської метушні вируватиме комфортне життя і народжуватимуться нові мрії.