НОВИНИ

Першому надземному пішохідному переходу в місті бути!

Новий міст дозволить забезпечити безпечний та комфортний перехід через дорогу з високою інтенсивністю руху автомобільного транспорту.

«У деяких інтернет-виданнях прозвучала недостовірна інформація з приводу того, що ми саботуємо будівництво надземної конструкції на Кільцевій. Але чомусь, на превеликий жаль, про мене, як про інвестора згадали з прізвищем і назвою компанії, а взяти коментар не вважали за потрібне, – обурюється Юрій Тарасовець.

– Я припускаю, що комусь вигідно поширювати про мене плітки. А мені дорога моя репутація. Пояснюю, щоб розпочати проектування необхідно було пройти ряд відповідних інстанцій, отримати вихідні дані з дотриманням вимог державних будівельних норм та містобудівної документації. На все це потрібен був час. Наразі проектант повідомив нас, що передасть проектну документацію на пішохідний перехід управлінню житлово-комунального господарства до 15 лютого».
Також будівельники обіцяють подбати про комфортне пересування маломобільних груп населення, матерів з візочками і облаштувати перехід підйомниками.

Інвестор Юрій Тарасовець надав необхідні документи і готову візуалізацію надземної конструкції, аби у недоброзичливців не виникало сумнів.

Схема будівництва пішохідного переходу