НОВИНИ

Добра і щастя в новому році!

За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє. Ми прожили цей рік, створюючи для Вас найкраще житло! Ми продовжували будувати та заклали фундамент нових проектів.
Наші найкращі спеціалісти: проектувальники, інженери та будівельники втілювали у життя над складні задачі задля подальшого будівництва, нового, сучасного житла!
Здобутком 2020 року стало будівництво 10 житлових будинків у 5 мікрорайонах міста. Ми втілювали мрії про власне житло та подарували радість від його придбання! Компанія Основа-Буд-7 реалізувала тридцять дві тисячі квадратних метрів житла, де у майбутньому, щасливо будете жити Ви та Ваша родина!
У Новий рік, компанія Основа-Буд-7 входить з новими проектами та планами, задумами та сподіваннями на добрі зміни! Ми висловлюємо подяку усім, хто своєю щоденною, наполегливою працею втілює у життя мрії наших клієнтів!
Наші побажання для кожного з Вас незмінні: добра і щастя вам у році новому, міцного здоров’я, тепла і добробуту в кожній оселі! Дякуємо за довіру!