ЖК КиївSKY, ЖК на Масанах, ЖК Олександрівський, ЖК Шевченківський, НОВИНИ

Підсумки: 2019 – рік втілення ваших мрій разом з Основа-Буд-7

2019 рік був сповнений радісними та щасливими подіями! Ми змогли втілити всі плани нашої компанії у життя! Наші архітектори розробляли нові, сучасні проекти житлових комплексів. Наші провідні спеціалісти будівельної галузі поступово втілювали їх у життя: крок за кроком, цеглина за цеглинкою, наближали Вас до Вашої мрії. Щоб Новий, 2020 рік, Ви та Ваша родина зустрічала у власній, затишній оселі! Нам є чим пишатися, адже серед здобутків, цього року 5 житлових комплексів було введено в експлуатацію! На стадії завершення знаходяться ще 5 об’єктів будівництва.

З наступного року, стартують нові локації, а це значить, що ми зможемо запропонувати Вам нові квартири у 5 районах нашого міста! Високою оцінкою стала відзнака Всеукраїнської спілки забудовників України! Та, головним здобутком  залишається Ваша довіра!

Компанія Основа-Буд-7 вітає Ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай Новий рік принесе добробут та благополуччя в вашій сім’ї, мир та затишок у ваш дім, достаток та радість у ваші родини!