Новости

Звернення до клієнтів Основа-Буд-7

Шановні клієнти!

24 лютого 2022 року Указом Президента України № 64/2022/2022-02-24 «Про введення воєнного стану в Україні» на території України було введено воєнний стан. У м. Чернігові велися активні бойові дії.

Зазначені обставини є форс-мажорними обставинами відповідно до частини другої ст. 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні«.

Просимо взяти до уваги вищевикладене як повідомлення про форс-мажор. Настання форс-мажорних обставин підтверджується листом Торгово-промислової палати України №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 р.

Роботи на об’єктах призупинені й будуть відновлені після Перемоги!

Наразі ведеться робота по безпечній фіксації пошкоджень та встановлення технічного стану об’єктів будівництва.

Одночасно повідомляємо, що зараз Чернігівська військова адміністрація розпочала фіксувати збитки, що були завдані Вашому майну. Якщо Ви вступили у право власності та залишись у Чернігові, можете скористатись в Telegram ботом @ChernihivDMG_bot.  Аби додати інформацію про руйнування, потрібно запустити бот, обирати потрібний район і населений пункт і внести інформацію про пошкоджену будівлю та її адресу.

Не хвилюйтесь, якщо Ви тимчасово знаходитесь не у Чернігові та не маєте змоги зафіксувати ушкодження. Часу для цієї процедури буде вдосталь. На жаль, війна в Україні ще триває. Ми обов’язково надамо Вам інформацію про механізм відшкодування збитків, коли ця процедура буде узгоджена правовими актами на державному рівні!

Бережіть себе! Усе буде Україна!

 

0 comments
Post a comment