ЖК на Масанах

Абсолютно новий ЖК ​​комфорт-класу зводиться вже впродовж 4 років і в частині будинків вже проживають задоволені жителі.  Наразі в активній фазі будівництва знаходяться будинки № 9 та секції 10/4, 10/5, 10/6, 10/7 та 11/1. Вільні квартири доступні лише у секції 11/1. Сучасна, розвинена інфраструктура, тихе та зручне місцерозташування поруч з сосновим лісом, наповнять ваше життя щасливими моментами.

  • Будівельна адреса: вул. Незалежності, 10, 9
  • Клас нерухомості: Комфорт
  • Технологія будівництва: Цегляна

ПРО ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС

Житловий комплекс по вулиці Незалежності відповідає всім високим стандартам будівництва компанії Основа-Буд-7. Кожна квартира вже підготовлена до ремонту: стіни поштукатурені і зроблена стяжка на підлозі. Встановлені якісні вікна та надійні металеві двері.  Для економії на вартості комунальних послуг і зручності жителів у кожній квартирі встановлені індивідуальні паливні котли і сучасні радіатори.  

У будівництві житлового комплексу використовуються лише надійні і якісні матеріали. Особлива увага приділяється теплозбереженню будинку. Для цього використовуються сучасні теплозберігаючі матеріали та технології їх застосування. Завдяки цьому квартира не буде перетворюватися на закритий термос взимку з зайвою вологою на стінах та зберігатиме прохолоду влітку.

На всі квартири в цьому житловому комплексі діє розстрочка від забудовника та є можливість на придбання квартири отримати кредит в одному з банків партнерів компанії забудовника.

ПЕРЕВАГИ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Зелена зона

Зелена зона

building

Зручне розташування

building

Енергоефективність

building

Комфортні планування

building

Надійність забудовника

ПЛАН ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

ОБЕРІТЬ СЕКЦІЮ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПЛАНУВАННЯ

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА