15 РОКІВ НА БУДІВЕЛЬНОМУ ОЛІМПІ ЧЕРНІГОВА

Компанія «Основа Буд-7» за 15 років пройшла стрімкий шлях розвитку і досягла значних результатів у сфері будівництва житлової і комерційної нерухомості у Чернігові. Наша будівельна компанія здійснює проектування і будівництво з усім комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту будинку до здачі його в експлуатацію. Будівництво об’єктів проводиться на високому професійному рівні, у повній відповідності з проектом та дотриманням усіх будівельних норм.

НАША КОМАНДА

РОМАН ГЕРАСИМЕНКО
директор

СЕРГІЙ БАЙМУТ
головний інженер

ЮЛІЯ НАУМЕНКО
керівник відділу продажу

ТЕТЯНА ТИТАРЕНКО
керівник юридичного відділу

ОКСАНА БОЛТЯН
в.о. директора ТОВ "КЖКК "Поліська""

НАШІ ОСОБЛИВОСТІ

15 років стабільної, безперервної роботи на високий результат. Компанія «Основа Буд-7» отримала фінансову стабільність завдяки розумній ціновій політиці, уважному ставленню до потреб ринку, гнучкому і творчому підходу до вирішення проблем з об’єктами різного рівня складності, високому рівню професіоналізму. А також завдяки впровадженню прогресивних фінансових технологій та інноваційних продуктів. Все це забезпечило економічну стабільність, яка допомогла закласти міцний фундамент для успішної роботи і розвитку компанії.

У проектному портфелі 78 800 квадратних метрів загальної площі квартир та 9040 квадратних метрів нежитлових приміщень.

Представник конфедерації будівельників у Чернігівській області.

Наразі у процесі зведення 12 будинків. А це 1131 квартира. Понад 70 664 квадратних метрів, що зводиться одночасно. У нашому штаті працює величезна команда фахівців, серед яких архітектори, менеджери, механіки, енергетики, проектувальники, електрозварники, фасадчики, муляри… Кожен з них - досвідчений професіонал у своїй справі. Власний парк будівельної техніки, екологічно безпечні матеріали, сучасні енергоефективні дверні та віконні системи.

Ми відповідаємо за  кожну  квартиру, яку побудували, адже  здійснити мрію нашого  клієнта про ідеальне житло – наше першочергове завдання! Сучасні технології будівництва, комплексний підхід до енергозбереження, застосування тільки якісних сертифікованих будівельних матеріалів. Переконатися у  якості  наших проектів  можна на уже збудованих комплексах: по вулиці Гвардійської армії 21-А, Толстого 125, Милорадовичів 55, Корольова 16-А, ЖК «Масани», ЖК «Шевченківський». Якщо ви  бажаєте  придбати  житло і  підбираєте  оптимальний  варіант, дозвольте вам  запропонувати  наші комплекси, які наразі у  процесі  будівництва: ЖК «Олександрівський», ЖК «Масани», ЖК «КиївSKY», ЖК «Шевченківський», ЖК по вул. Мазепи, 23-А.

«Основа Буд-7» приймає будинки після введення їх в експлуатацію: реалізує і підтримує комфортні умови проживання жителів будинку. Забезпечує нормативні терміни служби інженерних систем і конструктивних елементів будинків.

1227 щасливих родин. Ми  не просто  будуємо  житло. Ми дбаємо про те, щоб кожного дня, повертаючись у  власну  домівку, Ви відчували  затишок, спокій, натхнення та безмежне задоволення від того, що Ви вдома. Саме це і є основним  призначенням  нашої  команди  будівельників, архітекторів, дизайнерів, менеджерів та  абсолютно кожного, хто докладає максимум зусиль для створення омріяного житла. Ми  не перебільшуємо, коли стверджуємо, що будуємо мрії, ми підтверджуємо це кожним  збудованим квадратним  метром.

Ваш омріяний дім – будує «Основа Буд-7»!