Вибір майбутнього житла – відповідальне і нелегке завдання. Прийняте рішення впливатиме на комфорт життя впродовж кількох наступних років, а то і десятиліть, тому до вибору квартири варто підійти зважено та серйозно.

 

Придбати житло в новобудові можна двома способами:

     1. Купити на етапі будівництва — це дозволить значно зекономити проте залишає певну невизначеність що до часу закінчення робіт.

     2. Придбати в завершеному будинку – вийде дещо дорожче, проте після підписання документів відразу можна переїжджати в нову квартиру.

В тім, незалежно від варіанту придбання, покупцю потрібно зорієнтуватись, як вибрати новобудову, щоб по оформленні угоди опинитись в комфортному житлі зі зручним місцем розташування. Саме на цьому етапі дуже багато покупців здійснюють помилки, як їх не зробити, читайте далі.

1. Обираємо район

Перш за все варто визначитись з районом проживання. При виборі району важливо звернути увагу на інфраструктуру (наявність поряд магазинів, аптек, ТЦ, тощо), а також транспортні комунікації. Остання умова особливо актуальна для тих в кого немає авто, оскільки час витрачений на дорогу прямо залежить від наявності та віддаленості громадського транспорту.

«Основа Буд–7» пропонує будинки, як в центрі Чернігова (ЖК “КиївSky”), так і в віддалених від центру нових житлових районах (вул. Корольова та Незалежності). Допоможе вам  зорієнтуватися та знайти потрібний ЖК наступна карта з місцем розташування об’єктів компанії. 

 

 

2. Обираємо забудовника

Перед придбанням житла (особливо в будинку на стадії будівництва) потрібно перевірити репутацію та надійність забудовника. Це можна робити:

   • Офіційно – на інтернет-сайті компанії чи безпосередньо в офісі, запитавши необхідні документи

    • Неофіційно – зверніть увагу на коментарі на форумах, думки знайомих та друзів, оцінки та відгуки тих, хто вже купив чи будь-яким іншим зручним і доступним способом.

 

3. Обираємо площу та планування

Від цих критеріїв напряму залежить зручність проживання та можливості ремонтних робіт. Зараз актуальні квартири вільного планування – забудовник зводить тільки несучі стіни, а зонування і місце розташування перегородок покупець визначає сам. Про тип планування (вільне чи встановлене) можете дізнатись в офісі чи на сайті компанії.

Що ж до площі, то її слід визначати виходячи з кількості людей, які будуть проживати в квартирі і стилю їх життя. Комусь може знадобитись окремий робочий кабінет, комусь дитяча, а комусь гостьова спальня. Сім’ї з трьох людей рекомендовано обирати житло з площею не менш як 60 м та двома кімнатами, більшій ж родині знадобиться три кімнати і площа в 80 м2.

Щоб зекономити час ви можете швидко ознайомитись з варіантами планування та площею квартир на офіційному сайті нашої компанії у розділі «Проекти«.

 

4. Консультуємось у забудовника

Після самостійного збору інформації про майбутню квартиру варто завітати до відділу продажів забудовника. Інформацію про місце їх розташування можна знайти на офіційному сайті чи з рекламних оголошень. Перед візитом підготуйте питання, які хотіли б поставити консультанту.
Відділ продажу «Основа Буд-7» розташований за адресою проспект Миру 33А (зупинка «Готель Україна»), отримати консультацію також можна за телефоном (0462) 97-00-11 або (0462) 97-00-22.

 

 

5. Оглядаємо будинок

Після консультації не полінуйтесь оглянути будинок, в якому плануєте купити квартиру. Так можна особисто переконатись в зручності його розташування та перевірити транспортну розв’язку. При придбанні незавершеного житла краще відвідати об’єкт будівництва в робочий час, щоб побачити як ідуть роботи і чи виконує забудовник встановлений графік зведення. Якщо виникають сумніви що до темпів та якості робіт, можна повторити огляд кілька разів.

 

6. Перевіряємо документи

Не варто укладати договір доки забудовник не надасть всі документи на будівництво. В наданому пакеті зверніть особливу увагу на: проект будівлі, декларацію про початок будівельних робіт ДАБК, а також документи на землю (уточніть чи ділянка забудови є власністю компанії чи перейшла до неї в оренду).

 

7. Укладаємо договір

Не підписуйте угоди зі змістом якої не ознайомлені. В договорі перевірте термін здачі будинку в експлуатацію та умови за яких цей термін може бути пропущений. Якщо деякі умови сформовані незрозуміло попросіть менеджера компанії пояснити їх, а краще приходьте на підписання з професійним юристом.

 

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам придбати комфортне та надійне житло. При виникненні складнощів або додаткових питань що до вибору квартир в новобудовах Чернігова, звертайтесь до нашого відділу продажів. Будемо раді допомогти!