Перший під’їзд нового будинку по вул.Незалежності вже зведено!

Пройшов тільки перший етап будівництва, а квартир стає все менше і менше.

Одинадцятиповерховий будинок на вул. Незалежності 25 (Масани) матиме 11 під’їздів з автономним опаленням. В квартирi на момент здачi дому в експлуатацiю будуть виконані такі роботи:
— Встановлення металопластикових вікон та балконних блоків.
— Встановлення вхідних металевих дверей.
— Чеканка швів плит перекриття.
— Прокладання сантехнічних, електричних мереж, мереж газопостачання.
— Встановлення опалювального котла, батарей опалювання.
— Встановлення приладів обліку (лічильники газу, холодної води та електроенергії).
— Підготовка підлоги, штукатурка стін (крім приміщень санвузла, ванни та робочої стіни кухні).

Якщо ви бачите та уявляєте своє життя в новій квартирі в новісінькому районі, бажаєте щоб ваші майбутні діти ходили до сучасних дошкільного і шкільного закладів, приходьте до нас. Нам є що вам запропонувати!

За детальною інформацією звертайтеся у відділ продажу.

КВАРТИРА ВIД ОСНОВА-БУД 7 ЦЕ ТЕ ЩО ВИ ТАК ДОВГО ШУКАЛИ
Купить квартиру в новом доме в Чернигове - очень просто. А купить квартиру в новостройке от застройщика еще проще! Обращаясь в офис застройщика Чернигова "Основа-Буд 7" Вы получите качественную консультацию от профессионалов. Квартиры в новостройках от "Основа-Буд 7" это прежде всего комфорт и высокое качество. Потолки от 2.75 помогут Вам не знать о том что такое " давят потолки". Качественные материалы, которые использует застройщик "Основа-Буд 7" станут гарантом долговечности дома. У нас Вы сможете купить квартиру под застройку в Чернигове. Продажа квартиры в Чернигове происходит по индивидуальной схеме. Если Вам нужна рассрочка - наши специалисты помогут Вам в составлении графиков платежей.